Brigáda na farní zahradě v sobotu 17.9.

13.09.2016 11:24

Dobrý večer, farníci,

jak jste již slyšeli v dnešních ohláškách, za týden v neděli (18.9.) bude Farní den, na který jste všichni srdečně zváni. Program je na stránkách farnosti.

Zvu vás tedy touto cestou na brigádu tuto sobotu (17.9.) v 8,30 hod. na faru.

Vezměte si, prosím, strunové sekačky, hrábě, vidle, kolečka na odvoz trávy, rukavice apod.

Budeme sekat trávu na celé zahradě včetně cestiček mezi vínem apod.

Až posečeme zahradu, budeme stavět párty stany, chystat lavice a židle na posezení, táborák atd.

Je také potřeba vyčistit úplný vršek věže, kde jsou zvony, které odbíjejí čas (po čtvrthodinách). Má tam nastoupit firma na opravu. Pan farář tedy potřebuje dva zdatné mladé muže, kteří provedou úklid (leze se po žebřících).

Pokud se komukoliv z vás sobotní termín nehodí a přesto by rád přiložil ruku k dílu, může se po domluvě s panem farářem zapojit i během týdne. Pomůže i půlhodinka sečení, v sobotu toho pak bude méně.

Přepošlete tento email i dalším farníkům (nebo je pozvěte osobně), na všechny kontakt nemám. Prosím o hojnou účast, čím víc nás bude, tím dříve budeme hotoví.

Děkuji,

Petr Jelínek